Dzień Rodziny

 

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji na koniec czerwca przedszkolaki z Przedszkola w Piekoszowie wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W ramach tygodniowego tematu pt. „Moja rodzina” przedszkolaki rysowały swoją Rodzinę. Przepiękne obrazki można podziwiać na wystawie w szatni przedszkola.

Comments are closed.