Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca był bardzo ważnym dniem dla naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków.
Na  wstępie uroczystości Pani Wicedyrektor Marzena Zbroszczyk powitała wszystkich zaproszonych gości, dzieci, rodziców i wychowawców. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. W dalszej części głos zabrał Pan Wójt Zbigniew Piątek, który życzył dzieciom udanych wakacji.
Podczas uroczystości dzieci z młodszych grup pożegnały starszych kolegów i koleżanki życząc im powodzenia w klasie pierwszej.  Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Dzieci uświetniły uroczystość  wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim zaproszonym gościom.
Życzymy Wam Kochane Dzieci, aby okres wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku, radości, wspaniałych przygód i niezapomnianych przeżyć. Bezpiecznie wracajcie do przedszkola.

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i samych sukcesów w szkole!!!