ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY  DZIEŃ  PLUSZOWEGO  MISIA

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data , bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

Uroczysty poniedziałkowy dzień rozpoczął się od złożenia pluszakom życzeń z okazji ich urodzin i wspólnych zabaw z misiami. Dzieci poznały historię święta, przedstawiły swojego milusińskiego przyjaciela, wspólnie śpiewały piosenki o misiach, tańczyły z nimi. Żadne urodziny nie udałyby się bez urodzinowego przyjęcia, więc przyszedł czas na „małe co nieco” i dzieci zajadały się misiowymi smakołykami i słodkościami. Potem wszystkie przedszkolaki za pomocą farb, kredek i puchatych kawałków materiałów wykonały-swoich misiowych ulubieńców. Na koniec głośno odśpiewały „Sto lat” przy urodzinowym torcie.

Przyjęcie udało się wyśmienicie, bo dzieci i misie są prawdziwymi przyjaciółmi.

Comments are closed.