PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – „ PSZCZÓŁKI”

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – „ PSZCZÓŁKI”

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz prezentowały tańce i pląsy, otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Pani Dyrektor Marzena Zbroszczyk za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń, dyplomów, wspaniałego tortu i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców.

Comments are closed.