Zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018

Dnia 21 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18. 

W spotkaniu udział wzięli licznie zebrani rodzice, Dyrekcja Szkoły Podstawowej oraz przedstawiciele władz gminnych. Zebranych gości powitała Wicedyrektor mgr Marzena Zbroszczyk. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności i talenty wokalno-taneczne, recytatorskie i aktorskie. Podniosłość uroczystości zaakcentowana została przez piękną dekorację oraz barwne odpowiednio dobrane stroje wykonane przez wychowawców i rodziców.

Pan Wójt Zbigniew Piątek podziękował Dyrekcji, nauczycielom i pozostałym pracownikom naszej placówki za trud i pracę włożoną w wychowanie, kształcenie i opiekę nad dziećmi. Podziękowanie złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców.  

W dalszej części uroczystości ze strony Wójta, Dyrekcji i Rady Rodziców popłynęły życzenia zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Dzieci od wychowawców otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci książeczek.


 

Comments are closed.