Rodzinna wycieczka do Bałtowa

Dnia 19 czerwca starszaki z grupy – MISIE i grupy – KRASNOLUDKI  wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawczyniami  wybrali się na wycieczkę do Jura – Parku w Bałtowie.

Dzieci w znakomitych humorach dotarły na miejsce i wraz z rodzicami rozpoczęły swą przygodę. Na początku uczestnicy wycieczki spacerowali alejkami wśród dinozaurów.   Przechadzka zakończyła się wizytą w Oceanarium. Następnym etapem wycieczki było oglądanie zwierząt zarówno krajowych jak i egzotycznych. Kolejną atrakcją była „Polska w  miniaturze.”  Dzieci wędrowały wraz z przewodnikiem i oglądały najważniejsze zabytki architektury  polskiej. Z „Parku miniatur” wszyscy przenieśli się do krainy czarów i  czarownic nazwanej – Sabatówka.  Tam poznały tajemnicę magii. Ostatnim etapem rodzinnej przygody był – Park rozrywki. Na tę atrakcję dzieci czekały z ogromną niecierpliwością. Miały okazję korzystać z różnych trampolin, kolejek górskich, karuzel, itp.

Wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale w doskonałych humorach wracali do domów, kibicując polskiej drużynie w bardzo ważnym meczu z Senegalem.

Comments are closed.