Przedszkolaki w Parku Legend

Dnia 19.06 gr. Motylków i Biedronek odbyła wycieczkę do Osiołkowa i Parku Legend w Nowej Słupi. Pogoda nam dopisała. Zabawa z osiołkami była super. Przejażdżka na nich cieszyła się ogromnym powodzeniem. A osiołki chętnie zjadały sałatkę z mniszka lekarskiego, którą dla nich robiły dzieci. Na kwiecistej łące mogliśmy robić ogromne mydlane bańki. Zmęczeni słońcem, schłodzeni zimną lemoniadą pojechaliśmy do Parku Legend. Tam poznaliśmy legendy świętokrzyskie, obejrzeliśmy film w kinie 3D o urokach województwa świętokrzyskiego, graliśmy w interaktywne gry, a największą atrakcją była symulacja lotu na miotle. Odpoczęliśmy w cieniu drzew gospodarstwa agroturystycznego, zjedliśmy kiełbaski pieczone na ognisku, wypiliśmy ziołową herbatkę sporządzoną w/g przepisu Baby Jagi.

Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.

Comments are closed.