Wiersze znane i lubiane

Dnia 8 czerwca2024r. w Przedszkolu w Jaworzni odbył się XXIV Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków pod hasłem ,,Wiersze znane i lubiane”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci, a także pokonywanie nieśmiałości.

W konkursie uczestniczyły przedszkolaki z naszego przedszkola Liliana Paździerz z grupy Biedroneczki, Martyna Piątkowska z grupy Żabki oraz Joanna Terelak z grupy Jeżyki. Dzieci zaprezentowały wiersze Jana Brzechwy ,,Żaba”, ,,Samochwała”, ,,Kwoka”,  pięknie nauczyły się na pamięć  długich wierszy i mimo tremy , fantastycznie wystąpiły przed zgromadzoną publicznością . Każde dziecko otrzymało nagrodę , którą wręczyła pani dyrektor Małgorzata Czekaj, a nauczyciele podziękowania za przygotowanie wychowanków do konkursu.

Comments are closed.