Przedszkolaki zebrały „górę grosików”

Góra Grosza, to akcja, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Dotychczasowe edycje pokazały, że Góra Grosza jest znana i lubiana wśród dzieci. W tym roku również nasze przedszkole dołączyło do akcji Góra Grosza. Zbierając monety nasze przedszkolaki nie tylko uzbierały Wielkie Góry Grosza, ale zdobyły świadomość, że oddając chociażby jeden grosz, przyczyniły się do zrealizowania marzeń innych kolegów i koleżanek.

Nasz wynik jest imponujący:

1gr – 3925 szt.

2gr – 1634 szt.