Żegnaj przedszkole, witajcie wakacje!

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Dnia 18 czerwca 2019r. przedszkolaki z przedszkola w Piekoszowie uroczyście pożegnały przedszkole.

Uroczystość  rozpoczęła Pani Dyrektor Marzena Zbroszczyk. Serdecznie powitała przybyłych gości  – Wójta Gminy Piekoszów Pana Zbigniewa Piątka, Sekretarz Gminy Panią Grażynę Tatar, Skarbnika Gminy Panią Magdalenę Smolarczyk – Korba, Kierownika Referatu Oświaty Panią Justynę Robak,  przedstawiciela Rady Rodziców Panią Ewelinę Stępień, Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie Pana Krzysztofa Stępniewskiego, oraz Panią Wicedyrektor Barbarę Karyś ,a szczególnie ukochanych przedszkolaków, życząc im udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie głos zabrała Pani Ewelina Stępień przedstawiciel Rady Rodziców, która podziękowała Panu Wójtowi za zaangażowanie w rozwój przedszkola. Wójt Gminy Piekoszów podziękował za zaproszenie na uroczystość zakończenia roku szkolnego i wyraził zachwyt nad występami przedszkolaków i życzył wszystkim przedszkolakom udanych wakacji.

Cześć artystyczną rozpoczęły  najmłodsze przedszkolaki z grupy I MISIE i w kolorowych strojach zaprezentowały taniec „Poszło dziewczę po ziele”. Następnie grupa II SŁONECZKA przedstawiła pląs do piosenki  „Duszki leśne”. Na inny   kontynent przeniosła nas grupa III JEŻYKI  wykonując  „Taniec indiański” w bardzo oryginalnych strojach. Starszaki z grupy IV ŻABKI zaśpiewały piosenkę „My do szkoły nie pójdziemy” . Na daleką prerię zabrała nas grupa V MOTYLKI wykonując taniec country „Klik klak”. Grupa IV BIEDRONKI  zaśpiewała piosenkę „Lato” o ulubionej przez dzieci porze roku. Następnie grupa VII ANIOŁKI zaśpiewała piosenkę „Tato już lato”. Na zakończenie starszaki z grupy VIII Chochliki pożegnały przedszkole piosenką „Hej przedszkole ukochane”. W wakacyjny nastrój wprowadziła nas piosenka śpiewana przez wszystkie dzieci „Niech żyją wakacje”.

Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor dziękując nauczycielom za przygotowanie uroczystości oraz zaangażowanie w całoroczną pracę.

Comments are closed.