Jasełka

Tradycją naszego przedszkola są coroczne Jasełka  Bożonarodzeniowe. 5 i 6 – latki przygotowały pod okiem swoich pań: Teresy Prokop i Anny Zychalskiej uroczyste i wyjątkowe przedstawienie, które wprowadziło wszystkich w atmosferę Świąt  Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki , pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, m.in. Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek, Sekretarz Gminy Grażyna Tatar, Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Drogosz, Radna Małgorzata Pietrzykowska, Dyrekcja ZPO w Piekoszowie : Krzysztof Stępniewski, Marzena Zbroszczyk, Barbara Karyś, Przewodnicząca Rady Rodziców Ewelina Stępień. Swoją obecnością uraczyli nas również Rodzice i Dziadkowie dzieci.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i nauczycieli opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie na zgromadzonych gościach.  Przewodnicząca Rady Gminy, Pani Barbara Drogosz zaprosiła dzieci, aby następnego dnia  zaprezentowały Jasełka na sesji Rady Gminy.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

O Jasełkach na stronie BCK w Piekoszowie

Comments are closed.