Obchody Dnia Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka, obchodzony 20. września, to wyjątkowe święto, które pozwala na kreatywne celebrowanie radości i energii, jaką wnoszą przedszkolaki do codziennego życia. Dzień Przedszkolaka to świetna okazja, by wyróżnić każdego malucha i podkreślić, jak ważną rolę odgrywa w przedszkolu.

Z tej okazji dla dzieci z naszego przedszkola zorganizowane zostały zabawy i różnorodne atrakcje. Każda grupa celebrowała ten dzień w inny sposób. Dzieci  zdobyły najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich – Łysicę, obejrzały film w kinie, były słodkie niespodzianki i mnóstwo wesołej zabawy. Dzień Przedszkolaka podkreśla wagę edukacji przedszkolnej, ale także dostarczył dzieciom wspaniałej zabawy i radości z bycia przedszkolakiem.

Życzymy wszystkim kochanym przedszkolakom uśmiechu na każdy dzień oraz radosnego i twórczego pobytu w przedszkolu.