Konkurs plastyczny „Anioł Bożonarodzeniowy”

Celem konkursu plastycznego „Anioł Bożonarodzeniowy” było kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji chrześcijańskiej, rozbudzenie ekspresji plastycznej dzieci przedszkolnych inspirowane Świętami Bożego Narodzenia, poszukiwanie twórczych i oryginalnych rozwiązań oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Napłynęło 23 niepowtarzalnych aniołów wykonanych z niezwykłą starannością, z wykorzystaniem rozmaitych często niepowtarzalnych materiałów plastycznych. Każdy nadesłany anioł zadziwiał organizatorów i komisję konkursową oraz utwierdzał w przekonaniu, iż przedszkolaki kształcące się w przedszkolu są niezwykle zdolne.

Oto lista laureatów:

I miejsce Martyna Piątkowska, Adam Stalica,

II miejsce Hanna, Kuba Ząbek, Marcel Sorbian ,

III miejsce Liliana Paździerz, Natalia Gajkowska.

Wyróżnienia: Hanna Cisowska, Leon Garbat, Kacper Witkowski, Alicja Mojecka, Hanna Wierzbowska, Klaudia Dąbek, Iza Foks, Antoni Kozieł, Iza Rogalska, Emil Skrzeczowski, Sylwia Pilarz, Kuba Łukasik, Franciszek Nawrocki, Filip Legut.

Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Serdecznie dziękujemy zwycięzcom i osobom wyróżnionym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.