Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Piekoszowie. Miękki, puchaty i taki z łatką.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. W naszym przedszkolu, jak co roku obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. W tym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Poznały historię Święta Misia. Opowiadały, dlaczego lubią swoje pluszaki i jak się z nimi bawią. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: wspólnie recytowały wiersze o misiach, tańczyły w rytm „misiowych” hitów, uczestniczyły w zabawach – zgadywankach a także wykonywały różne prace plastyczne. Odbyła się również sesja zdjęciowa ze swoim Misiem.

Ten dzień w przedszkolu pełen był radości oraz wspólnej zabawy. Każde dziecko tego dnia wychodziło z przedszkola z szerokim uśmiechem.