Przedszkolaki dla Niepodległej

10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniającą 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Polaków czas. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny o tematyce patriotycznej. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach dzieci od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Na zakończenie uroczystości o godz. 11.11 cała społeczność przedszkolna odśpiewała ,,Mazurka Dąbrowskiego’’, tym samym nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła do hymnu’’. Była to podniosła i piękna uroczystość.