Przedszkolaki w Leśnym Zaciszu

 Dzieci z grup ,,Misie”, ,,Pszczółki” i „TYGRYSKI” wyjechały wraz ze swoimi rodzicami na wycieczkę rodzinną do Gospodarstwa Agroturystycznego – ,,Leśne Zacisze”, które znajduje się w Lisowie. Wycieczka ta została zorganizowana z okazji Dnia Rodziny. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny przygotowany dla rodziców. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy udali się na zwiedzanie ZOO. Dzieci były zachwycone widokiem mieszkających tam zwierząt. Po obejrzeniu zwierzątek przyszedł czas na rodzinny piknik i zabawę na tamtejszym placu zabaw. Nikt nie narzekał na zmęczenie, wręcz przeciwnie – dzieci były pełne energii i znakomicie się bawiły. Wszyscy wracali do domu w doskonałym humorze a czas spędzony na rodzinnym wyjeździe na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców. 

Comments are closed.