Roztańczone Przedszkolaki

Dnia 30 maja w naszym przedszkolu odbył się Wewnątrzprzedszkolny Przegląd Tańców pod hasłem „Roztańczone Przedszkolaki”, w którym udział wzięły wszystkie przedszkolaki przygotowane przez swoje panie. Występom towarzyszyły piękne, kolorowe stroje, skoczna muzyka i radosny nastrój. Uczestnicy wzajemnie się dopingowali, nagradzali brawami a przy tym dobrze bawili. Chwilę relaksu zapewnił małym artystom i widowni występ chóru przedszkolnego „Leśne ptaszki” oraz występ muzyczny Igora Adacha z grupy Sówki. Występy uświetniła obecność wspaniałej publiczności oraz gości specjalnych: Pani Justyny Robak  – Kierownika Referatu Edukacji i Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Piekoszów, Pana Dyrektora ZPO Krzysztofa Stępniewskiego, Pani Wicedyrektor Marzeny Zbroszczyk, Pani Wicedyrektor Haliny Brożek oraz przedstawiciela Rady Rodziców Pana Marcina Paszkiewicza.
Po występach dzieci otrzymały gratulacje,  nagrody i dyplomy z rąk Pani Wicedyrektor Marzeny Zbroszczyk. Sponsorem nagród była Rada Rodziców.

Comments are closed.