Przedszkolaki zagrały z WOŚP

W styczniu po raz kolejny Dzieci i ich Rodzice z Przedszkola  w Piekoszowie aktywnie zaangażowali się w akcję charytatywną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

We wszystkich grupach odbyły się zajęcia dotyczące pomagania, których celem było uwrażliwianie dzieci na potrzeby innych ludzi. Kształtowanie odczuwania życzliwości, tolerancji, rozwijanie empatii, kształtowanie pozytywnych postaw, wzmacniających odpowiedzialność za siebie i drugiego człowieka.

Wszystkie grupy wykonały prace na rzecz WOŚP. W holu przedszkola powstała galeria prac, które następnie zostały wysoko wylicytowane przez Rodziców.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za czynny udział w licytacjach oraz za to, że wspólnie z dziećmi zapełniali puszkę WOŚP każdego dnia.