Przedszkolaki w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Dzieci z grup Sówki, Pszczółki, Żabki, Motylki i Biedroneczki odwiedziły Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Była to niezwykła podróż do krainy baśni, bajek i legend. Dzieci wraz z przewodnikami Dzwoneczkiem, Czerwonym Kapturkiem oraz Królewną Śnieżka podróżowały przez baśniowe krainy pełne obrazów, dźwięków i barw. Wszystko zaczęło się w Bajkowym Przedpokoju a potem zdarzenia nabierały tempa, zwłaszcza w zaczarowanym pociągu, który porwał pasażerów do świata wyobraźni. W trakcie pobytu dzieciaki miały również możliwość uczestniczyć w warsztatach pt. Łyżeczka miodu oraz na Małej Sali Kinowej obejrzeć przedstawienie pt. Mała Syrenka. Wizyta w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie oraz spotkanie z bohaterami ulubionych bajek dostarczyły dzieciom wielu wspaniałych wrażeń oraz pozwoliły choć przez chwilę poczuć się jak w wyśnionej bajce.