Konkurs plastyczny pt.:” Najładniejsza ozdoba świąteczna”

Konkurs plastyczny pt:” Najładniejsza ozdoba świąteczna”

Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną zorganizowany był przez przedszkole i przeznaczony był dla przedszkolaków wszystkich grup przedszkolnych. Konkurs polegał na wykonaniu ozdoby świątecznej w dowolnej technice, z możliwością zastosowania techniki mieszanej. Preferowane było użycie materiałów naturalnych. Z przyjemnością informujemy o wynikach konkursu na „Najładniejszą ozdobę Świąteczną”. W konkursie wzięło udział 13 przedszkolaków. Wszystkie prace były wykonane pięknie i starannie. Każda praca zachwycała, każda wyróżniała się oryginalnością, każda wymagała wielkiej precyzji wykonania, każda była bardzo pracochłonna i czasochłonna. Przy ocenie prac, komisja wzięła pod uwagę wykorzystanie materiałów, kreatywność, zgodność z tematem oraz wkład pracy włożony w wykonanie ozdób.

I MIEJSCE : Elwira Jas  grupa „ Sówki”

II MIEJSCE : Hania Cisowska grupa „ Misie ”

III MIEJSCE : Franciszek Nawrocki grupa „Biedronki”

Wyróżnienia otrzymali:

Izabela Rogalska

Daria Chłopek

Emil Skrzeczowski

Wiktor Kazimierski

Iga Kałużna

Liliana Paździerz

Julia Nowak

Natalia Gwóźdź

Helena Radlica

Maja Daszkiewicz

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i nagrodzonym.

Koordynatorzy: Katarzyna Kowalska, Marta Dziubek