Andrzejki w naszym przedszkolu

Andrzejki w Naszym Przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb. Przychodząc do przedszkola, każdy z nas przyniósł ze sobą piękny kostium – nie zabrakło wśród nas księżniczek, wróżek, baletnic, czarodziejów, strażaków, policjantów, supermanów, Elzy i innych bajkowych postaci. Sale, które każdego dnia służą nam do zabawy i nauki, w magiczny sposób ,,zamieniły się” w tajemnicze miejsca pełne świec, papierowych duszków, czarnych kotów, czarownic. Pod opieką naszych pań przelewaliśmy wosk przez dziurkę od klucza i staraliśmy się z jego kształtu odczytać, co jest nam pisane. Nie zabrakło ustawiania bucików, słodkich cukierków z wróżbą na przyszłość. Dzieci w pięknych strojach tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek. Na koniec zabawy przedszkolaki zjadły słodki poczęstunek.

Dzieci świetnie się bawiły w tym przepełnionym magią dniu.