Dzień Dziecka w Przedszkolu

Dzień Dziecka to dzień pełen uśmiechów, zabawy i radości i wielu niezapomnianym wrażeń. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.
Przedszkolaki z grup Biedroneczki, Sówki  i Motylki miały nie lada wyzwanie. Musiały wytropić niespodziankę, która była przygotowana z okazji ich święta. W sali czekał na dzieci tajemniczy list, w którym zawarta była instrukcja, co należy wykonać, by dowiedzieć się, gdzie czeka niespodzianka. Dzieci musiały rozpoznać i nazwać rośliny w naszej skrzynce oraz kwiaty z łąki, zmierzyć się z kilkoma konkurencjami sportowymi, rozwiązać zagadkę oraz przypomnieć zasady ruchu drogowego. Strzałki doprowadziły dzieci do pobliskiego sklepu, gdzie czekały na nich pyszne lody. Cóż to była za radość, że udało nam się wytropić ukryty skarb. W dniu dziecka grupa Żabki przeniosła się w krainę piratów. Już od samego rana trwały przygotowania do poszukiwania skarbów…..jednak zanim można było wyruszyć w podróż trzeba było wykonać wiele bardzo ważnych zadań. Doprowadziła ich do niego mapa.
W ramach obchodów Dnia Dziecka Motylki i Biedroneczki pojechały na bajkę „Bing i opowieści o zwierzątkach”. Do kina wybrały się również Pszczółki i Misie na film pt. „Foki kontra rekiny”. Sówki spędziły wesoło czas na pikniku.
To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach.
 
 
 
 

Comments are closed.