Przedszkolaki w Bałtowie

Dnia 24 maja, dzieci z grupy Misie, Żabki i Pszczółki z naszego przedszkola wraz ze swoim rodzicami wybrały się na wycieczkę rodzinną do Jura parku w Bałtowie. W czasie pobytu miały okazję zobaczyć jak kiedyś wyglądały dinozaury. Niesamowite wrażenie zrobiła na dzieciach przejażdżka autobusem wśród egzotycznych zwierząt.

Kolejną atrakcją było spotkanie z czarownicami, które pozwoliły dzieciakom obejrzeć swoje miejsce zamieszkania zwane Sabathówką. Czarownice okazały się bardzo miłe, sympatyczne i zorganizowały dzieciom różne gry, zabawy a także warsztaty. Największą atrakcją był pobyt w parku rozrywki, gdzie szaleństwu nie było końca.

Późnym popołudniem musieliśmy opuścić to przyjazne i atrakcyjne miejsce. W czasie jazdy powrotnej do domu dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami i przeżyciami. Wszyscy byli zachwyceni pobytem w Bałtowie, niektórzy obiecali, że jeszcze raz odwiedzą dinozaury.