BALE KARNAWAŁOWE w naszym Przedszkolu

 

W czasie ostatnich 2 tygodni karnawału odbyły się w naszym przedszkolu Bale Karnawałowe. Każda grupa przygotowała dla swoich wychowanków różne niespodzianki. Były więc Korowody Przebierańców, zabawy taneczne i konkursy. Wiele sal udekorowano wg starych tradycji bibułą i balonami.

Z pomocą niezawodnych rodziców przygotowano słodkie co-niego dla wszystkich uczestników. Jeden bal odbył się w lesie przy wtórze własnego śpiewu oraz dźwięków natury, a faworki własnej roboty umiliły imprezę.

Bale Karnawałowe cieszą się w przedszkolu sporym zainteresowaniem. Tego dnia frekwencja wynosi 100%, dzieci niecierpliwie go wyczekują.

Do zobaczenia za rok Drogie Wróżki, Królewny, Motylki, Pszczółki, Czarodzieje, Spidermani, Strażacy, Policjanci!

Comments are closed.