Przedszkolaki mają talent

 

Co roku gazeta Echo Dnia odwiedza przedszkola w naszym województwie, fotografuje dzieci i zrobione zdjęcia publikuje na swoich stronach. Są nagrywane również filmiki na których dzieci prezentują swoje umiejętności.

W tym roku hasłem przewodnim było „Przedszkolaki mają talent”. Już od najmłodszych grup, nauczycielki z naszego przedszkola starają się dostrzegać i rozwijać talenty swoich wychowanków, angażując wszystkie dzieci do różnorakich występów i konkursów. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności taneczno-wokalne. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grupy „Żabki”, które z gracją zatańczyły układ do piosenki „Darty- dancing” . Następnie zaprezentowały się dzieci z grupy „Krasnoludki”, które wprowadziły wiosenny klimat śpiewając piosenkę pt. „Wiosenny rock”. Najmłodsze dzieci z przedszkola „Jeżyki” brawurowo zatańczyły układ „Poszło dziewczę po ziele”. Starszaki z grupy „Aniołki”  w pięknych ludowych strojach zaprezentowały „Krakowiaka”. W naszym przedszkolu są również urocze „Biedroneczki”, które z wdziękiem wykonały taniec „Klaskany”. Na występy przyfrunęły też dzieci z grupy „Motylki” i zatańczyły taniec „Tuptaczek”. Nie mogło zabraknąć dzieci z grupy – „Misie”, które zaśpiewały piosenkę o ulubionym przyjacielu dzieci pt. „Pluszowy miś”. Występy zakończyła grupa „Chochliki”, która wykonała piosenkę pt. „Idziemy do zoo”.  

Dzieci były fenomenalnie przygotowane do występów i bardzo zaangażowały się w swoje role. Wszyscy wykonawcy starali się zaprezentować z jak najlepszej strony. Jak przystało na przedszkolaków mimo tremy, prezentacje pełne były humoru, ekspresji i dynamizmu.

Zdjęcia i prezentacje wszystkich grup przedszkolnych można będzie zobaczyć  w specjalnym dodatku do „Echa Dnia” 24 kwietnia 2018r.

 

Comments are closed.