Dzień pełen wrażeń w teatrze „Kubuś”

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń! Dzieci z grup Tygryski, Krasnale i Motylki wybrały się z wizytą do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Na scenie królowały myszy, a wszystko za sprawą spektaklu pt. „Wszystkie myszy lubią ser”. 
Nasi mali widzowie z zapartym tchem śledzili przygody szarych i białych myszek, ucząc się, że przyjaźń jest możliwa bez względu na różnice. Wspólny wyjazd był nie tylko okazją do obejrzenia pięknego przedstawienia, ale też integracją naszych trzech grup.

Comments are closed.