Dzień pełen wrażeń w teatrze „Kubuś”
Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń! Dzieci z grup Tygryski, Krasnale i Motylki wybrały się z wizytą do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Na scenie królowały myszy, a wszystko za sprawą spektaklu pt. „Wszystkie myszy lubią ser”.
Nasi mali widzowie z zapartym tchem śledzili przygody szarych i białych myszek, ucząc się, że przyjaźń jest możliwa bez względu na różnice. Wspólny wyjazd był nie tylko okazją do obejrzenia pięknego przedstawienia, ale też integracją naszych trzech grup.